Sayfa: Kurumsal

Paylaş

Kurumsal

İşletmenizin vazgeçilmez gıda destekçisi!

Sektöründe referans gösterilen ve güven duyulan Adem Efendi, büyük bir tecrübenin ve kalitenin en tepe noktasını oluşturmaktadır.

Adem Efendi, temelini 1998 ‘de iş hayatına başlayan ve mevcut sektörün bir çok farklı birimlerinde faaliyet gösteren  bir birikimden yola çıkarak hayata geçmiştir.

      Adem Efendi olarak uluslararası standartlarda ve en ileri teknolojiyi  ile üretim yapan markaları tedarik etmektedir. Yasalarla uyumlu olarak tüketiciyi korumaya dayanan, hijyen esaslı, kaliteli ve güvenli ürünler sunmayı hedefleyen “Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası “ ile hizmet etmektedir.

       Bölgesinde güçlü, genç ve dinamik bir firma olarak hedeflerini tamamen memnun müşteri odaklı yürüten firmamız, gıda sektöründe referans gösterilen bir pozisyonda yer almakta ve her geçen gün kalitesini tecrübesini ileriye taşımaya devam etmektedir. Hizmet alanımız tüm Restaurantlar, Apart Oteller, Cafeler, Okul kantinleri, Personel lojmanları  ve Resmi kurumlara hizmet vermekteyiz.

Hikayemiz

2017

Adem Efendi Kuruldu

2017 yılı itibari ile geçmiş birikimlerini toplayarak yeni bir ticari ünvana kavuştuk. Markamıza olan güveni kalıcı tutabilmek adına gerekli kurumsal çalışmalar ve kimlik hazırladık.

Kurumsal Prensiplerimiz

Misyon & Vizyon

Büyüyen ve gelişen bir firma olma hayali ile çıktığımız yolda uzunca bir yılı geride bıraktık. Her geçen yılda hedeflere olan bağlılığımız, doğru ve kaliteli hizmet politikamız ve ticari prensiplerimiz ile kendimizi ileriye götürmekteyiz. Misyon olarak kabul ettiğimiz "referans gösterilen firma" olma hayaline hep bağlı kaldık.

Prensipler ve buna bağlı ticari ahlak çerçevesinde kalmak, en iyi işi en makul standartlara oturtabilmek ve bunu kalıcı kılabilmek gayesinde olduğumuzu belirtmek isteriz.

Daima kaliteli ve sağlıklı ürünler sunabilmek, bir çok alanda öndeki firma olmak ve işletmelerin tek tercihi noktasına gelmek temel hedeflerimizi oluşturmaktadır.

Sosyal Sorumluluk

Yapılan her işte doğaya daha saygılı, insanlara daha faydalı ve kendimize daha doğru gelen bakış açılarıyla gelişen bir ekonominin çarkında olduk. Faaliyetlerimize her zaman kalıcı ve sürdürülebilir işler olarak baktık ve geliştirmelerimizi bu doğrultularda sağladık.

Müşterilerimizden gelen geri bildirimler ile eksilerimizi devamlı kapatarak ve sağduyulu ticaret anlayışını benimseyerek yolumuza devam etmekteyiz.

Daha geniş bilgi almak için iletişime geçmek ister misiniz?